Tarikh Akhir Dikemaskni: 16-08-2017

 

 

Alamat Pejabat :            Jabatan Kastam Diraja Malaysia Negeri Perak,

Wisma Kastam, No 1, Jalan Kinta, Off Jalan Tun Abdul Razak, 30100, Ipoh, Perak

 

Talian Umum:                05 527 4322

 

 

JKDM PERAK

 

NAMA/JAWATAN/GRED

NO. TELEFON/FAX

E-MAIL

 

PEJABAT PENGARAH KASTAM NEGERI

Abd Manan bin Muda

PENGARAH KASTAM NEGERI

JUSA C

05-5286750(TAL.TERUS)

05-5275884(FAX)

 

 

abd_manan.muda@customs.gov.my

Puvanaesvary a/p Thirumal

SETIAUSAHA PEJABAT

N 32

05-5274322 ext 2504(TEL)

05-5275884(FAX)

 

puvanesvary.thirumal@customs.gov.my

 

TIMBALAN PENGARAH KASTAM NEGERI

PERKASTAMAN

 

Shahili bin Ahmed

TIMB. PENGARAH KASTAM NEGERI

WK 54

05-5781412(TAL.TERUS)

05-5278160(FAX)

 

 

shahili.ahmed@customs.gov.my

Eranimah bt A. Rahman

SETIAUSAHA PEJABAT

N 27

05-5274322 ext 2407

05-5278160(FAX)

 

eranimah.rahman@customs.gov.my

 

TIMBALAN PENGARAH KASTAM NEGERI

GST

 

Nasir bin Wok Samah

TIMB. PENGARAH KASTAM NEGERI

WK 54

05-5274322 ext 2100(TEL)

05-5281520(FAX)

 

nasir.samah@customs.gov.my

Zurina bt Abdullah

SETIAUSAHA PEJABAT

N 27

05-5274322 ext 2101(TEL)

05-5281520(FAX)

zurina.abdullah@customs.gov.my

 

 

TIMBALAN PENGARAH KASTAM NEGERI

PENGUATKUASAAN

 

Mohd. Nordin b. Abdullah

TIMB. PENGARAH KASTAM NEGERI

WK 54

05-5266381(TALIAN TERUS)

05-5266411(FAX)

 

 

m_nordin.abdullah@customs.gov.my

 

Suhana bt Samsudin

SETIAUSAHA PEJABAT

N 27

05-5274322 ext 1407

05-5266411(FAX)

suhana.samsudin@customs.gov.my

 

TIMBALAN PENGARAH KASTAM NEGERI

PEMATUHAN

 

Mohamad Zubli bin Din

TIMB. PENGARAH KASTAM NEGERI

WK 54

05-5274322 ext 1214(TEL)

05-5282331(Fax)

m_zubli.din@customs.gov.my

 

 

 

 

KETUA BAHAGIAN

 

Noraidah binti Ishak

PKPK I

KHIDMAT PENGURUSAN SUMBER MANUSIA

05-5274322 ext 2300(TEL)

05-5282017(FAX)

noraidah.ishak@customs.gov.my

Nor Ismail bin Sabian

PKPK I

PERKHIDMATAN TEKNIK

05-5266434(TALIAN TERUS)

05-5266429(FAX)

ismail.sabian@customs.gov.my

Ramlah @ Rumlah binti Yahya

PKPK I

PERKASTAMAN

05-5266466(TALIAN TERUS)

05-5266435(FAX)

ramlah.yahya@customs.gov.my

 

KETUA KASTAM DAERAH

 

Agnes Selvi a/p Visuvasam

PKPK I

TAIPING

05-8079966(TALIAN TERUS)

05-8062833(FAX)

agnes.visu@customs.gov.my

Mohd Ash'ari bin Mohd Noh

PKPK I

LUMUT

05-6911177(TALIAN TERUS)

05-6921020(FAX)

ashari.noh@customs.gov.my

Mohd Shahar bin Mohd Khalil

PKPK I

TELUK INTAN

05-6221588(TALIAN TERUS)

05-6223314(FAX)

m_shahar.khalil@customs.gov.my

Mohd Sanusi bin Ab. Aziz

PKPK II

PENGKALAN HULU

04-4778986(TALIAN TERUS)

04-4770062(FAX)

 

m_sanusi.aziz@customs.gov.my

 

 

KETUA CAWANGAN

 

Mohd Zaini bin Ab Rahman

PKPK I

GST

05-5267017(TALIAN TERUS)

05-5281520(FAX)

 

zaini@customs.gov.my

Salmah binti Idris

PKPK I

Auditan GST

05-5274322(TEL)

05-5266404(FAX)

salmah.idris@customs.gov.my

Norhayati binti Mohd Zain

PKPK I

PASCA IMPORT

05-5266423

norhayati.zain@customs.gov.my

Rohaizad bin Ali

PKPK I

OPERASI/PENGUATKUASAAN ABT

05-5274322

rohaizad@customs.gov.my

Rosli bin Mohd Suri

PKPK I

SIASATAN FROD GST/PERDAGANGAN

05-5274322

rosli.msuri@customs.gov.my

Nor Mazuwina binti Mokhtar

PKPK II

PENGURUSAN PERSONEL

05-5274332 ext 2305

mazuwina.mokhtar@customs.gov.my

 

 

 

Mohd Ansar bin Mohd Yusof

PKPK II

KEWANGAN/PEROLEHAN

05-5274322 ext 2302

ansar.yusof@customs.gov.my

Rafi Amimi binti Othman

PKPK II

PERINDUSTRIAN

 

05-5274322 ext 2222

amimi.othman@customs.gov.my

Mohd Sabri bin Jusoh

PKPK II

IMPORT EKSPORT/IPOH CARGO TERMINAL

05-5287852 ext 7818

sabri.jusoh@customs.gov.my

Lindayani binti Zainon

PPK

PERAKAUNAN HASIL

05-5287931(TALIAN TERUS)

05-5275732(FAX)

lindayani.zainon@customs.gov.my

Farid Anuar bin Saleh Ubin

PaK

KORPORAT

05-5274322 ext 2125

 

farid.saleh@customs.gov.my

 

 

​​