Isnin, Julai 28, 2014
  facebook twitter rss
   
Text Size
Select a news topic from the list below, then select a news article to read.

CAWANGAN KEWANGAN & PEROLEHAN

SELANGOR

Rating Pengguna: / 3
Kurang BaikTerbaik 

PERINGKAT ORGANISASI

(Pengurusan/Bahagian/Cawangan/Unit/Stesen

NAMA PENYELIA, JAWATAN DAN GRED

(Ketua Jabatan/Bahagian/Cawangan/Unit/Stesen

NAMA PEGAWAI YANG DISELIA, JAWATAN DAN GRED

Khidmat Pengurusan & Sumber Manusia

(Cawangan Kewangan & Perolehan)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Khidmat Pengurusan & Sumber Manusia

(Cawangan Kewangan & Perolehan)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tn. Mohd Zaini b. Ab Rahman

-       PKPK II W48

 

Pn. Roziana bt. Amrizal

-       PaK W4

 

 

 

 

 

 

Pn. Asha Widianti bt. Kamalul Arifin

-       Pen. Akauntan W27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn. Hasnah bt. Bahran

-       Pem. Tad. Kanan Kewangan W22

 

 

 

 

 

En. Mohd Farkharuddin b. Jaafar

-       Pegawai Kanan Kastam (KUP) W22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn. Roziana bt. Amrizal

-       PaK W41

 

Pn. Asha Widianti bt. Kamalul Arifin

-       Pen. Akauntan W27

En. Mohd Farkharuddin b. Jaafar

-       Pegawai Kanan Kastam (KUP) W22

Pn. Hasnah bt. Bahran

-       Pem. Tad. Kanan Kewangan W22

 

 

En. Bhaskaran A/L S. Krishnan

-       Pem. Tad. Kanan (KUP) N22

Pn. Mariati bt. Md. Zin

-       Pem. Tad. Kanan Kewangan (KUP) W22

Pn. Norazlinda bt. Othman

-       Pem. Tad. Kewangan W17

En. Mohd Fariq b. Mohd Harundin

-       Pem. Tad. Kewangan W17

Pn. Mas Ayu bt. Mohd Akhir

-       Pem. Tad. Kewangan W17

Cik Zarafinahani bt. Zakaria

-       Pem. Tad. Kewangan W17

En. Afizi b. Mohamad Nazir

-       Pem. Tad. Kewangan W17

Cik Nadrah bt. Zulkefly

-       Pem. Penguasa Kastam W17

Cik Nadiah bt. Hashim

-       Pem. Penguasa Kastam W17

Cik Farah Nadiah bt. Abdullah

-       Pem. Penguasa Kastam W17

En. Nik Mohd Zulhaniz b. Zulkifli

-       Pem. Penguasa Kastam W17

Pn. Siti Zainab bt. Ahmad

-       Pem. Penguasa Kastam W17

Cik Natra Fairuliza bt. Abdul Wahab

-       Pem. Penguasa Kastam W17

 

 

Pn. Siti Awa bt. Ali

-       Pem. Tadbir N17

 

En. Mohamad Sayuti b. Mat Isa

-       Pem. Am Rendah R1

 

 

En. Khairul Adli b. Aliyas

-       Pem. Penguasa Kastam W17

 

PCKP

PCKP

Rating Pengguna: / 2
Kurang BaikTerbaik 

Peringkat Organisasi

(Pengurusan/Bahagian/Cawangan/Unit/Stesen)

Nama Penyelia,Jawatan dan Gred

(Pengurusan/Bahagian/Cawangan/Unit/Stesen)

Nama Pegawai Yang Diselia

(Jawatan dan Gred)

Stesen

Hamzah Bin Ahamad

Penguasa Kastam

WK1 - 4

Nama    :

Khairudin Bin Soyono

Jawatan :

Penguasa Kastam

Gred      :

W K1 - 1

 

 

Nama    :

Abu Hurairah Bin Ahmad

Jawatan :

Penguasa Kastam

Gred      :

W K1 - 1

 

 

Nama    :

Ajanis Anak Ba-i

Jawatan :

Setiausaha Pejabat

Gred      :

N3 - 1

 

 

Bahagian

(KPSM/K)

Khairudin Bin Soyono

Penguasa  Kastam

WK1 - 1

 

 

Nama    :

Ahmat Jaafar Bin Thukiman

Jawatan :

Pembantu Tadbir (Kew)

Gred      :

W4 - 3

 

Nama    :

Siti Mahyu Binti Setapa

Jawatan :

Pembantu Tadbir

Gred      :

N4 -1

 

 

Nama    :

Rahmat Bin Ibrahim

Jawatan :

Pembantu Operasi

Gred      :

N5 -1

 

 

Nama    :

Shadan Bin Atan

Jawatan :

Pembantu Operasi

Gred      :

N5 -1

 

 

Nama    :

Shadan Bin Atan

Jawatan :

Pembantu Operasi

Gred      :

N5 -1

Bahagian

(Kastam)

Abu Hurairah Bin Ahmad

Penguasa Kastam

W1 - 1

 

 

Nama    :

Abd. Talib Bin Che Deng

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 3

 

 

Nama    :

Kamarulbahrim B. Md. Yatim

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred     :

WK4 - 3

 

 

Nama    :

Mahmood Bin Yahya

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 3

 

 

Nama    :

Hamdan Bin Rimbon

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 3

 

 

Nama    :

Hamzah Bin Ibrahim

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 3

 

 

Nama    :

Zaliyani Binti Ghazali

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 3

 

 

Nama    :

Muhammad Farid Bin Tuliah

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 1

 

 

Nama    :

Mohd Saiful Bin Mohd Isa

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 1

 

 

Nama    :

Nor Afiza Bte Mohd Daud

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 1

 

 

Nama    :

Izhar Bin Khatam

Jawatan :

Pegawai Kastam

Gred      :

WK4 - 1

 

 

 

UKPP - LTAB KUCHING

SARAWAK

Rating Pengguna: / 2
Kurang BaikTerbaik 

Bil

Nama Pegawai Yang Dinilai

(PYD)

Nama Pegawai Penilai Pertama

(PPP)

Nama Pegawai Penilai Kedua

(PPK)

1

Spree Bin Awg Morshidi

Azhar Bin Mahamud

Ahmad Bin Jii

2

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

Azhar Bin Mahamud

3

Wong Toh Buong

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

4

Noor Kurnia Abdullah

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

5

Bidin Bin Haji Lotot

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

6

Abdullah Bin Ibrahim

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

7

Hamizan Bin Yaman

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

8

Sha’ielman Bin Ashadi

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

9

Suryanti Binti Johari

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

10

Mohafaiznon Bt Mohamad

Simon Titik Ak. Ba’et

Spree Bin Awg Morshidi

11

Hairul Bahri Bin Ma’riat

Noor Kurnia Abdullah

Simon Titik Ak. Ba’et

12

Tracy Ak Kabaka

Noor Kurnia Abdullah

Simon Titik Ak. Ba’et

13

Marlcus Lenno Ak. Duis

Noor Kurnia Abdullah

Simon Titik Ak. Ba’et

14

Mas Putih Binti Kabil

Noor Kurnia Abdullah

Simon Titik Ak. Ba’et

15

Nurliyana Binti Shafie

Noor Kurnia Abdullah

Simon Titik Ak. Ba’et

16

Aileen Ling Sui Ding

Noor Kurnia Abdullah

Simon Titik Ak. Ba’et

17

Khon Cheng Fung

Noor Kurnia Abdullah

Simon Titik Ak. Ba’et

18

Marlcus Lenno Ak Duis

Wong Toh Buong

Simon Titik Ak. Ba’et

19

Alia Binti Muhd Ali Chung

Wong Toh Buong

Simon Titik Ak. Ba’et

20

Si Kui Sian

Wong Toh Buong

Simon Titik Ak. Ba’et

21

Eztianie Malissa Binti Mahmud

Wong Toh Buong

Simon Titik Ak. Ba’et

22

Dygku Nur Ashikin Bt Awgko Shahbuddin

Wong Toh Buong

Simon Titik Ak. Ba’et

23

Kumeresen A/L Mariapan

Wong Toh Buong

Simon Titik Ak. Ba’et

24

Jerry Sim

Wong Toh Buong

Simon Titik Ak. Ba’et

   

MIRI

SARAWAK

Rating Pengguna: / 3
Kurang BaikTerbaik 

PERINGKAT ORGANISASI

(Pengurusan/Cawangan/Unit

NAMA PENYELIA, JAWATAN DAN GRED (Pengarah /Timbalan Pengarah/Ketua Unit)

NAMA PEGAWAI YANG DISELIA,

JAWATAN DAN GRED

Bahagian Pengurusan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bahagian Kastam/ Bahagian Cukai Dalam Negeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bahagian Cukai Dalam Negeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bahagian Penguatkuasaan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn. Hasimah Bt. Semuli

Penolong Kanan Pengarah Kastam I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tn Francis Oscar Eska Ak. Rabak

Penolong Kanan Pengarah Kastam II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tn. Job Jau Bilong

Penolong Pengarah Kastam Gred W44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tn. Buna Bin Sawal

Penolong Pengarah Kastam Gred W44 (KUP)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Francis Oscar Eska ak. Rabak

Penolong Kanan Pengarah Kastam II    Gred W48

 

Ali Baba Bin Narani

Penolong  Pengarah Kastam W44

 

Job Jau Bilong

Penolong  Pengarah Kastam W44

 

Buna Bin Sawal

Penolong  Pengarah Kastam W44

 

Dennis Anak Sadit

Pengarah Kastam W41

 

Mastuty Binti Marikan

Pengarah Kastam W41

 

Saftuyah Binti Ibrahim

Pengarah Kastam W41

 

Baughman Minggu ak Barang

Penolong  Penguasa  Kastam W27

 

Eju Anak Giri

Penolong  Penguasa Kastam W27

 

Ulat Anak Limoi

Penolong  Penguasa Kastam W27

 

Osman Bin Hj. Imbun

Penolong  Penguasa Kastam W26

 

Hassan Bin Endu

Penolong  Penguasa Kastam W26

 

Teo Chai Lai

Pembantu  Penguasa  Kastam W22

 

Jool Bin Othman

Pembantu  Penguasa Kastam W22

 

Bolha Bin Abdullah

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Norhasyimah Bt. Sopia

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Kartina Binti Ahmad

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Mohd Hanifiah Bin Roslan

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Zaifulrizam Bin Abdollah

Pembantu Tadbir (P/O)N17

 

Rosita Anak Apoi

Pembantu Tadbir (P/O)N17

 

Tunong Tuah

Pembantu Tadbir (P/O)N17

 

Abdul Aziz Bin Brahim

Pembantu Tadbir (P/O)N17

 

Hadijah bt. Abdul Rani

Pembantu Tadbir (P/O)N17

 

Esther Libat

Pembantu Tadbir (P/O)N17

 

Nur Humairah Marlini Binti Lorince

Pembantu Tadbir (P/O)N17  (KUP)

 

Lau Chai Ngiik

Pembantu Tadbir (P/O)N17  (KUP)

 

Hamimah bte. Umar

Pembantu Tadbir (P/O)N17  (KUP)

 

Johara bt. Ayup

Pembantu Tadbir (P/O)N17  (KUP)

 

Rogayah bt. Suhaili

Pegawai Khidmat Pelanggan N17

 

 

Mohd Amir Hamzah Bin Julaihi

Penghantar Notis Gred N3

 

 

Yaakob Bin Ahmad

Pembantu Am Pejabat N4

 

Mohamad Fyerus Sofhian Bin Norshidi

Penghantar Notis Pejabat N1

 

 

 

 

 

Mohd Noor Bin Mohidin

Penolong Pengarah Kastam Gred W41

 

Hamidah Binti Udin

Penguasa Kastam Gred W41

 

Jena ak. Jelema

Penguasa Kastam Gred W41

 

Juanita Ejan Ngau

Penguasa Kastam Gred W41

 

Hamlia Binti Abdul Hamid

Pembantu Penguasa Kastam W32

 

Saniah Binti Hj. Yusuf

Pembantu Penguasa Kastam W26

 

Jamaliah bte. Bujang

Pembantu Penguasa Kastam W26

 

Ibrahim Bin Sepawi

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Thomas Saing Munang

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Chai Han Tiaw

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Duke ak Besong @ Alexander

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Seniah binti Junaidi

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Tham Siew Seng

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Hapipah Binti Mohd Sofa

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Nelson Anak Giri

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Julia Binti Taha

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Teo Siew Cheng

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Kana Anak Jalin

Pembantu Am Pejabat Gred N11

 

 

 

Jeffery Ajang Jau

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Mohamad Hamdan Bin Tuah

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Janggang Anak Pata

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Azidha bt. Sepian

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Rozie Anak Senis

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Robert Anak Sylvester Ason

Pembantu Penguasa Kastam  W17

 

Mohamad Aziz Bin Boll

Pembantu Penguasa Kastam  W17

 

Norsuraya Bt. Norshidi

Pembantu Penguasa Kastam  W17

 

Julie Leong @ Julie Abdullah

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Gillian Martha Samuel

Pembantu Tadbir Rendah

 

Wong Siew Ngiik

Pembantu Penguasa Kastam  W17

 

Rozini bt. Abdullah

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Siti Fazlina Binti Hairani

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Ajang Anak Seligi

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Ra’yah Binti Jobli

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

 

Halmi Bin Abolhi

Penguasa Kastam Gred W41

 

Manie Anak Raba

Penolong Penguasa Kastam W27

 

Osman Bin Hj. Imbun

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Jool Bin Othman

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Abdul Hadi Bin Abdul Samad

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Abdul Rani Bin Mohamad

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Roslan Bin Mohamad

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Junaidi Bin Othman

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Naising Bega

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Sharbi Bin Ahim

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Mezalan Bin Ros

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Faizul Bin Hassan

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Doehailee Bin Bujid

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Jamari Bin Yaman

Pembantu Penguasa Kastam W22 (KUP)

 

Zamir Bin Ibrahim

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Abdul  Rahman Bin Enyu

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Rudy Bin Ibrahim

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Diana Pichie

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Charles Eddie Ak Misell

Pembantu Penguasa Kastam W17)

 

Sigar Lasong

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Mohammad Azlan Bin Nawabden

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Kenneth Tan

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Manjit Singh Samra

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Rosiah Binti Sabok

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Ahmad Bin Mahmud

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Sopiezan Bin Zainal

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Abdul Razak Bin Rahman

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Hapani  Bin Tahir

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Bujang  Bin Ramli

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Amran Bin Sulaiman

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Dollah Bin Reni

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Hashim Bin Omar

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Asenah Binti Mahmud

Pembantu Tadbir(P/O) N17 (KUP)

 

 

Cawangan Pelabuhan

 

Tn. Ali Baba Bin Narani

Penolong Pengarah Kastam Gred W44

 

Michael Maya Kehing

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Morshidi Bin Osen

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Ahmad Jonas Abdullah

Pembantu Penguasa Kastam W22

 

Mohd. Ridzuan Abdullah @Luang

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Buang Binti Matali

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Anthonia Tom

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Husni Bin Juny

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Penny Anak Justine

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Wan Abdul Halim Wan Wahap

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Saptuyah Binti Sebi

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Wong Lay Kee

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Suryani Binti Zaidil

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Wing Bilong

Pembantu Penguasa Kastam E17

 

Nursakinah bt. Muhammad Taib

Pembantu Penguasa Kastam W

 

Dau Anak Megong

Pembantu Penguasa Kastam W17

Cawangan Sungai Tujuh

Dennis Anak Sadit

Jepri Bin Parchan

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Akon Manja

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Sepawi Bin karim

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Abg.Mohd.Dzulkhunaini Bin Abg.Morni

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Ngelambai Anak Apang

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Husaini Bin Hassan

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Su Tuong Hiong

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Andi Bin Abdul Manaf

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Julius Engan

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Gideon Osein Anak James

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Pahri Bin Alfian

Pembantu Penguasa Kastam W17)

 

Thony AK Kamarau

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Shafiq Bin Sapballi

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Cawangan Kargo Udara/Lapangan Terbang

 

Saftuyah Binti Ibrahim

 

Iesah Binti Sahari

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Peter Chong Joon Liong

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Clement  Etan AK Kibong

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Safiah Binti Ibrahim

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Mohd. Saif Bin Jubaidi

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Edwin AK Mula

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Mellisa Anak Henry Luking

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Ayati bt. Zainuddin

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Surayati Binti Talib

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Aswita Binti Rambli

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Ednarita AK Edwin Nuog

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Mohd Syahid Bin Abdullah

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Harvard Kandar Mark

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Noorafzan Bin Mohd. Kassim

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

 

Bahagian Pengurusan

 

Puan Ulat Anak Limoi @Santa Sue

Penolong Penguasa Kastam Gred W27

 

Santiana AK. Douglas

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Manshor Bin Jamain

Pembantu Penguasa Kastam W22(KUP)

 

Siti Halimah Bt. Abdul Manan

Pembantu Penguasa Kastam W17

 

Baharuddin Bin Merikan

Pemandu  Kenderaan Bermotor R6

 

Zainuddin Bin Ahmad

Pemandu Kenderaan Bermotor R6

 

Idruse Bin Hussain

Pemandu Kenderaan Bermotor R6(KUP)

 

Mohammad Azhar Bin Abdul Bakar

Pemandu Kenderaan Bermotor  R3

 

Abdul Jafar Bin Abdul Rahman

Pemandu Kenderaan Bermotor R3

 

Salleh Bin Eban

Pemandu Kenderaan Bermotor R6(KUP)

 

Ayak Bin Jamin

Jaga Gred R1

 

Mohamad Dasukie Bin Yasin

Pekerja Rendah Awam Gred R1

 

 

LIMBANG

SARAWAK

Rating Pengguna: / 2
Kurang BaikTerbaik 

PERINGKAT ORGANISASI

(Pengurusan/Bahagian/Cawangan/Unit/Stesen)

NAMA PENYELIA, JAWATAN DAN GRED

(Ketua Jabatan/Bahagian/Cawanagan/Unit/Stesen)

NAMA PEGAWAI YANG DISELIA, JAWATAN DAN GRED

 

CAWANGAN PENGURUSAN/LIMBANG

 

Tuan Sigar Palong

Penolong Pengarah Kastam W44

 

1.

2.

3.

4.

5.

 

 

Pa.K David Ak Gubes , Gred W41

Pa.K Benedict Egang Ak Nyawai, GredW41

Pen. Pa.K , Robert Ak Rantai,Gred W27

PI.KK Azaman Razuan bin Ali Gred, W22

PT  Azahari Bin Alias , Gred N22

 

 

CAWANGAN IMPORT/EKSPORT

 

Tuan David Ak Gubes

Penguasa Kastam Kastam, Gred W41

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

Pi.KK Abd. Wahab bin Abd. Rahman, W22

PiKK Mahli bin Osman, W22

PiK Abg. Muhazan Bin Abg. Andeng, W17

PiK David Mac Cladie Ak George, W17

PiK Findy Ak Micheal Lajam, W17

Dullah bin Amit, Pembantu Ehwal Ekonomi, MTIB E17

 

 

BAHAGIAN CUKAI DALAM NEGERI

 

Tuan Robert  Anak Rantai

Penolong Penguasa Kastam, W27

 

1.

2.

3.

 

 

PiKK Matusin bin Lampong. W22

PiKK Tunung Udan,W22

PiK Ahmad Faizul bin Benjamin , W22

 

 

POS SEMPADAN TEDUNGAN, LIMBANG

 

 

 

 

Tuan Benedict Egang Anak  Nyawai

Penguasa Kastam W41

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

 

Pi.KK Abdullah bin Lupoh, W22

Pi.KK Stephen Thomas, W22

Pi.KK Latiph Bin Othman, W22

Pi.KK Ekot Ejui, W22

Pi.KK Delin Mangoh, W22

Pi.KK Johny Bin Morni, W22

Pi.KK Aina  Zamira Abdullah, W22

Pi.K Hamzah bin Aid, W17

Pi.K Levie Sigeb, W17

 

 

POS SEMPADAN PANDARUAN, LIMBANG

 

Azaman Razuan bin Ali

Pegawai Kastam Kanan , W22

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

 

 

PiKK  Amat Jamong, W22

Pik K Peter Vyner Ak Lawan, W22

PiKK  Nazary bin Sulaiman, W22

PiKK Sulaiman bin Chelen,  W22

PiK Nurhaidy bin Musleem, W17

PiK Mohd. Eddy Hafizul Chong, W17

PiK Eleazer Lai Francis, W17

PT Faridah Binti Bolhi, N17

Rusziman Bin Kassim,Pemandu , R3

 

BAHAGIAN PENCEGAHAN

 

Tuan Sigar Palong

Penolong Pengarah Kastam, W44

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

 

PiKK  Hussein bin Hj. Burut, W22

PiKK Muhd. Sah Bin Mohd.Ali, W22

PiKK Ja’majid bin Juli, W22

PiKK Suratman Bin Samijoe, W22

PiKK Zainal bin Sahari, W22

PiKK Ismady  bin Ibrahim, W22

PiKK Rahmani bin Jidin, W22

PiKK Winston Lam Thien Hua,  W22

PiKK Abd. Rasid bin Talip, W22

PiK Lolita Perait, W17

PiK Anthony Klunie, W17

PiK Nicholas Mandul, W17

PiK Mohd.Aqmal bin Jamil, W17

PiK Mohd, Sahrin bin Awg. Damit, W17

PiK Jerry Ak Timbol, W17

Amit Bin Sebudin, Pemandu

Isman bin Karim, Pemandu

Pudin bin Mudin, Pembantu Rendah Am

Ibrahim Bin Sahat, Pembantu Rendah Am

 

   

page 17 of 71

Login untuk staf
Jabatan Kastam Diraja Malaysia