Content Editor

 

 Tarikh Akhir DiKemaskini: 24-04-2019

 

 

Alamat Pejabat

:

11, Woodlands Crossing,

Woodlands Train Checkpoint,

Singapore 738103

 

Alamat Surat Menyurat

:

Locked Bag Service No.002,

Tiong Bahru Post Office,

Singapore 911686

 

Talian Umum

:

02-62221444

 

 

 

PEMUNGUT CUKAI KASTAM PERSEKUTUAN, SINGAPURA

NAMA/ JAWATAN & GRED

NO. TELEFON & EMEL

 

PEJABAT PENGARAH

Faks: -

Nor Azuan bin Jaffar

Penolong Pengarah Kastam WK44

02-622221446

norazuan.jaffar@customs.gov.my

Jurini binti Johari

Setiausaha Pejabat N29

02-62221445

jurini.johari@customs.gov.my

 

 

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN SUMBER MANUSIA

Talian Umum: 02-62221444

Faks: 02-62253765

Ahmat Ja’affar bin Thukiman

Pembantu Tadbir (Kew) W22

02-62221444

t.jeff@customs.gov.my

Siti Mahyu binti Setapa

Pembantu Tadbir (P/O) N22

s_mahyu.setapa@customs.gov.my

Rahmat bin Ibrahim

Pembantu Operasi N14

rahmat.ibrahim@customs.gov.my

Mustapha bin Md Awan

Pemandu Kenderaan H11

 

mustapha.awan@customs.gov.my

 

 

BAHAGIAN PERKASTAMAN

Faks: 02-62206787

Hamdan bin Rimbon

Pembantu Penguasa Kastam WK22

02-62265182

hamdan.rimbon@customs.gov.my

Muhammad Farid bin Tuilah

Pembantu Penguasa Kastam WK22

mfarid.tuilah@customs.gov.my

Mohamad Saiful bin Mohd Isa

Pembantu Penguasa Kastam WK19

m_saiful.isa@customs.gov.my

Muhammad Akram bin Ramlan

Pembantu Penguasa Kastam WK19

 

akram.ramlan@customs.gov.my

Izhar bin Khatam

Pembantu Penguasa Kastam WK19

izhar.khatam@customs.gov.my

Siti Aishah binti Abd Karim

Pembantu Penguasa Kastam WK19

aishah.abdkarim@customs.gov.my

Norliza binti Abdul Rozab

Pembantu Penguasa Kastam WK19

 

norliza.rozab@customs.gov.my

Norhaizad bin Ahmad

Pembantu Penguasa Kastam WK19

norhaizad.ahmad@customs.gov.my

Noorfaridza binti Sali

Pembantu Penguasa Kastam WK19

 

faridza.sali@customs.gov.my